Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Беломорски
74 844 €
146 382.14 лв.

(1 207 €, 2 360.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:13 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 135 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Инклузив недвижими имоти предлага 2-стаен апартамент в една от най-луксозните сгради в район Беломорски . Сградата се отличава с модерна визия и много луксозни общи части. Апартаментът се състои от антре, хол и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса. Сградата се намира в нов район с ниско застрояване. Най-бързо развиващият се район в град Пловдив . Има възможност за закупуване на паркомяста!

За повече информация и огледи обадете се на посочения телефон и цитирайте кода: 256628
Особености
Тухла
За контакт:
0875363320
Агенция:
ИНКЛУЗИВ ПЛОВДИВ
0875363320
В imot.bg от 2023 г.
inclusivepl.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул.Цар Борис 3 Обединител 161
http://I
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Беломорски
Обява: 1b177755842084116

74 844 €
146 382.14 лв.
(1 207 €, 2 360.69 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Беломорски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност