Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Беломорски
108 384 €
211 980.68 лв.

(1 204 €, 2 354.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:15 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 178 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Инклузив недвижими имоти предлага 3-стаен апартамент в една от най-луксозните сгради в район Беломорски . Сградата се отличава с модерна визия и много луксозни общи части. Апартаментът се състои от антре, хол и трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, отделно тоалетна и място за мокро помещение и тераса. Сградата се намира в нов район ниско застрояване. Най-бързо развиващият се район в град Пловдив . Има възможност за закупуване на паркомяста!

За повече информация и огледи обадете се на посочения телефон и цитирайте кода: 256629
Особености
Тухла
За контакт:
0875363320
Агенция:
ИНКЛУЗИВ ПЛОВДИВ
0875363320
В imot.bg от 2023 г.
inclusivepl.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул.Цар Борис 3 Обединител 161
http://I
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Беломорски
Обява: 1c177755855328439

108 384 €
211 980.68 лв.
(1 204 €, 2 354.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Беломорски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност